Valodas diversija – NEUZĶERIES!

Subversīvi elementi pasākuši izplatīt aģitācijas materiālus, kuros pie aicinājuma balsot PAR krievu valodas kā otras valsts valodas ieviešanu kā simbols izmantots Brīvības piemineklis. Visdrīzāk tas tiek darīts ar mērķi maldināt nacionāli noskaņotos latviešus, visvairāk gados vecākus cilvēkus ar redzes problēmām, liekot tiem domāt, ka tieši balsošana „par” nozīmē latviešu valodas aizstāvību. Pretīgi sastapties ar tām mahinācijām, kas tagad notiek – aicinu patiešām iedziļināties šādos aģitācijas materiālos, tos rūpīgi izstudēt un neuzķerties uz provokācijām!

BALSOJOT PAR, Tu apstiprini, ka vēlies, lai „Valsts valodas Latvijas Republikā ir latviešu valoda un krievu valoda” un Saeimas deputāti svinīgajā zvērestā apsola „stiprināt kā latviešu tā krievu valodas kā vienīgās valsts valodas”.

BALSOJOT PRET, Tu apstiprini, ka vēlies, lai „Valsts valoda Latvijas Republikā ir latviešu valoda” un Saeimas deputāti svinīgajā zvērestā apsola „stiprināt latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu”.

Šajā referendumā ir noteikti jāpiedalās! Un jābalso PRET ieteiktajām izmaiņām, kuru autori vēlas grozīt Satversmi un piešķirt oficiālas valsts valodas statusu krievu valodai.

ATCERIETIES – ja nobalsosiet „par”, Jūs apstiprināsiet neskaidras izcelsmes politisko provokātoru priekšlikumu. To nedrīkst pieļaut! Neticiet tiem, kuri ar šķietami patriotiskiem saukļiem aicina Jūs balsot par grozījumu pieņemšanu!

Saistītie raksti:
Medaļas otra puse